mytíNabízíme Vám kompletní služby ručního mytí a čištění interiérů aut včetně tepování.
Čas od času potřebuje každé vozidlo zbavit nečistot, které se usazují při běžném provozu. Ať už se jedná o prach a nečistoty v interiéru, zanesení kol od brzdného mazu, či vnější zašpinění, je třeba každé vozidlo pravidelně čistit.
Nejenže bude pak automobil vzhledově atraktivní a provoněný, ale zároveň se prodlouží jeho celková životnost a pravidelným čištěním zajistíte i jeho vyšší cenu při případném prodeji.

Důkladně umýt automobil je poměrně náročný proces a bez náležitého vybavení a přípravků také velmi zdlouhavý. Nechte to na nás! Rádi se o Vaše auto postaráme.

image 2image 3image 1

K čištění a mytí automobilů používáme osvědčené výrobky od značky KARCHER (průmyslový vysavač, tepovač, tlakový čistič, parní čistič) a kvalitní autokosmetiku a parfémy.
Pro dokonalé umytí kol můžete využít naší speciální myčky s ohřevem.


Co vše u nás umyjeme a vyčistíme:
– karoserienaše práce
– skla
– světla
– kola a pneumatiky
– mezidveřní prostory
– koberce
– sedačky
– čalounění dveří
– palubní deska a všechny plastové části interiéru
– zavazadlový prostor

Ruční mytí automobilů přináší řadu výhod oproti mytí v automyčce. Především se to projeví na kvalitě laku, který po častém mytí v kartáčové myčce značně trpí a narušuje se jeho struktura.
Další nespornou výhodu je také kvalita umytí. Když zajede do běžné myčky, často se stává, že nemáte auto umyté tak, jak byste si přáli. Především zašlé znečištění a nachytaný hmyz v přední části vozu dělá některým myčkám velké potíže.
V případě, že využijete našich služeb a necháte si automobil umýt ručně, konečný výsledek je mnohem lepší. Postaráme se o to, aby umytí bylo opravdu precizní a pokud tomu tak není, mycí postup opakujeme. Odjíždíte tak od nás s opravdu umytým a dobře ošetřeným vozem.
Se stejnou péčí myjeme a čistíme i interiér a všechny jeho části. Interiér vozidla nejen vyčistíme, ale i provoníme speciálním parfémem pro automobily. Až od nás budete po ošetření interiéru odjíždět, budete se ve Vašem autě cítit opravdu velmi příjemně.

Chcete-li se objednat na ruční mytí, zavolejte nám na tel. 733 526 527. 
Rezervaci nelze uplatnit v našem on-line rezervačním systému, který je určen pouze na servisní úkony a opravy vozidel. Děkujeme