AUTOSERVIS PNEUCENTRUM MOTOL – SERVIS KLIMATIZACE

klima
Zajišťujeme kompletní servis klimatizací včetně čištění a dezinfekce
Požíváme moderní plně automatickou plničku WIGAM A150 VARIANT
Servis autoklimatizace u nás provádí odborně zaškolený personál s certifikací
Běžné práce (plnění, čištění, dezinfekce..) provádíme na počkání

Pokud za vyšších teplot pociťujete špatnou funkci klimatizace nebo se line z ventilace nepříjemný zápach, neváhejte a využijte náš autoservis.
Vaší klimatizaci zkontrolujeme, vyčistíme a doplníme na správné hodnoty. Klimatizaci vydezinfikujeme a zbavíme nepříjemných zápachů.

Doporučujeme nepodceňovat servis klimatizace a nečekat až se objeví problém. Výrobci doporučují servis klimatizace 2x ročně. Dle našeho názoru je vhodné provést servis autoklimatizace alespoň jednou za rok. Zanedbaná klimatizace přináší hned několik rizik. Nejdůležitější je jistě Vaše zdraví, které může podlomit špatně vydezinfikovaná klimatizace díky množícím se virům, bakteriím a plísním. I funkční klimatizace se špatným množstvím chladiva má nepříznivý vliv na Vaše vozidlo, jelikož více zatěžuje motor a zvyšuje pak spotřebu paliva. Déle zanedbaná klimatizace sebou pak nese riziko dalších oprav (výparník, ventily, hadice…), což zbytečně zaměstná vaši peněženku. Při horší viskozitě nebo úbytku oleje pak hrozí zničení kompresoru a to je již poměrně nákladná oprava.

klima

ZÁKLADNÍ SERVIS KLIMATIZACE OBSAHUJE TYTO ÚKONY:
– vizuální kontrola
– kontrola tlaku chladiva v okruhu
– odsátí a recyklace starého chladiva
– odsátí zbytků oleje, nečistot a vlhkosti
– vakuování celého systému pro kontrolu netěsnosti
– aplikace kontrastní látky pro zjištění netěsností
– odstranění případných závad
– naplnění nového oleje do okruhu
– naplnění recyklovaného media doplnění nového (R134a)
– výměna kabinového filtru

DEZINFEKCE A ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACE
Dezinfekce klimatizace a ventilace je velice důležitá především kvůli vašemu zdraví. Na trhu je dnes nemalé množství různých sprejů a “mašinek”, které údajně tuto činnost odvedou.
Dle našich zkušeností i zkušeností našich zákazníků však dezinfekce za “pár korun” má jen malou či žádnou účinnost.
V našem autoservisu nabízíme dezinfekci a čištění pomocí prověřeného přístroje WYNN´S AIRCOMATIC III.

Na dezinfekci klimatizace používáme WYNN´S AIRCO-CLEAN. Jedná se o velmi účinnou dezinfekci ULTAZVUKEM, kde organická mlhovina hubí a likviduje viry, mikroby, plísně a bakterie jak z výparníku, tak ventilačního systému.
Zápach z klimatizace a ventilace odstraní nejlépe OZON. Ten nejenže odstraní zápach, ale poradí si také s řadou plísní a mikroorganismů. K ozonovému čištění využíváme WYNN´S AIR PURIFIER, který se vyznačuje vysokou účinností. Při dezinfekci klimatizace a čištění vzduchového systému je třeba také vyměnit vzduchový filtr.
Aby vyčištění a dezinfekce celého systému byla opravdu perfektní, doporučujeme zkombinovat ULTRAZVUKOVÉ čištění i OZON.

WINNS větší